Magdalena 22 sierpnia, 2018 Brak komentarzy

W zakresie stolarki okiennej panuje przeświadczenie, iż to głównie mężczyźni decydują o wyborze stolarki otworowej. Otóż nic bardziej mylnego !

Faktem jest, że co do doboru pakietu szybowego, rodzaju profilu, czy też ostatecznej specyfikacji gotowego wyrobu – decyzję w zdecydowanej większości podejmują mężczyźni. Lecz tak jak dla mężczyzn wspomniane wcześniej parametry są istotne, toteż dla Pań pozostaje kwestia niemniej ważna, jak estetyka i elegancja w swej prostocie. Posiadając wiele możliwości kolorystycznych w swojej ofercie staramy się sprostać wymaganiom każdego klienta bez względu na płeć. Wyraźnie zmieniające się trendy co do aranżacji wnętrz, ale także kolorystyki całej zabudowy wskazują na dominacje odcieni szarości – antracyt, bazalt. Dzięki zastosowaniu antracytowego koloru rdzenia profilu otrzymamy jeszcze lepiej dopasowane okna do nowoczesnych aranżacji. W przypadku okien dwustronnie okleinowanych możemy zachować jednolity odcień okna nawet przy jego pełnym otwarciu. Kolorystyka zostaje zachowana, idealnie komponując się z wnętrzem i elewacją.

Profile o antracytowych rdzeniach są dostępne w energooszczędnych systemach serii Ideal 7000 i Ideal 8000. Niebawem pojawią się również w wersji Intertec 85, a także drzwi unoszono-przesuwnych HST 85. Dostępność kolorystyczna widoczna poniżej.

Zmagania architektów z coraz to nowszymi projektami zabudowy wspiera rozwój zarówno producentów jak i dostawców stolarki otworowej. Stawiając na innowacyjność, przestrzeń, bezpieczeństwo, a także design. Dzięki tak prężnej ewolucji branży budowlanej nasza firma podejmuje działania w celu sprostania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.