image005
natan 19 lutego, 2018 Brak komentarzy

Inteligentna kontrola dostępu – blueCompact

blueCompact to pierwszy taki system, który umożliwia zarządzanie dostępem za pośrednictwem aplikacji.

image001

Został zaprojektowany z myślą nie tylko o inteligentnych domach, ale też o mniejszych firmach. Dzięki aplikacji mobilnej stale kontrolujemy dostęp do określonych stref, dla konkretnych osób. W prosty i szybki sposób możemy zarządzać funkcjami systemu, ustalając liczbę upoważnionych osób, a także ich zakres.

Z chwilą utraty klucza dostępowego możemy natychmiast zablokować jego pozwolenie. Brak uprawnień gwarantuje jego bezwartościowość. System mobilny weryfikuje ilość prób lub wejść do budynku z uwzględnieniem rodzaju klucza i godziny dostępu.

image003

Perfekcyjna ochrona danych

Kolejnym atutem systemu jest zapewnienie ochrony danych w nim zawartych. Informacje nie są zapisywane w chmurze, lecz w bezpieczny sposób na kluczu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie ma możliwości, aby osoby niepowołane uzyskały do nich dostęp i umożliwiły otwarcie drzwi.

Mimo wielu funkcji systemu jest on łatwy i przyjemny w obsłudze. blueCompact składa się z idealnie dopasowanych do siebie komponentów. Znormalizowany rozmiar wkładki ułatwia montaż, aby rozbudowanie systemu było możliwe bez potrzeby zatrudniania technika. W sytuacji rozwinięcia obiektu istnieje możliwość rozszerzenia systemu, nawet do 99 kluczy i 25 wkładek.

image005