Producent stolarki PVC i aluminum z 10-letnim doświadczeniem w branży

Aby wspierać sukces naszego zespołu poszukujemy

Pracownik produkcji okien PVC/ALU

Zakres obowiązków:

  • Obróbka materiałowa, przycinanie i nawierty w profilach aluminiowych i PVC
  • Montaż szyb i uszczelek
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Produkcja okien typu PVC/ALU (stanowisko dopasowane względem posiadanego doświadczenia)
  • Kontrola stanowiskowa i produktu
  • Inne prace zalecone przez Pracodawcę
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dokładność, precyzja, odpowiedzialność i uczciwość
  • Zmysł techniczny i zdolności manualne
  • Wysoka jakość wykonywanych prac
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, zatrudnienie na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę
  • Możliwość rozwoju
Zapytaj o szczegóły lub aplikuj

+48 690 657 842
rekrutacja@profiline.com.pl

Pracuj i rozwijaj się
z liderem w branży!

Administratorem danych jest ProfiLine Ruben Skrzypiec z siedzibą w Szalejów Górny 146, 57-314. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + LM) na adres email: rekrutacja@profiline.com.pl lub pocztą tradycyjną (dane w zakładce Kontakt) wraz z podaniem nazwy stanowiska, którego zgłoszenie dotyczy. Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli ochrony danych osobowych:

„Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, do celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ProfiLine Ruben Skrzypiec moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Szukaj
produktów właściwości realizacji ofert pracy

Umów się na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się bezpośrednio z Przedstawicielem Handlowym ProfiLine, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Chcesz omówić inny temat?

Damian Lazarowicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Magdalena Zadrożna-Gwóźdź

Szanowni Klienci i dostawcy!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 01.11.2023 do 05.11.2023 r. nasza firma będzie nieczynna.

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem.

Dane kontaktowe do działu sprzedaży:

+48 74 660 48 48
biuro@profiline.com.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00