Magdalena 10 września, 2018 Brak komentarzy

I kolejne wyróżnienia! W ostatnich dwóch miesiącach bardzo dużo się działo. Pomijając fakt intensywnej sprzedaży i reklamy naszych produktów, zostaliśmy wyróżnieni jako jedni z nielicznych przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego a także profesorów, będących członkami komisji certyfikującej. Na podstawie wywiadu środowiskowego a także zebranych uprzednio informacji zadecydowali o wyborze Przedsiębiorstwa Przyszłości 2018 w kategorii firm zatrudniających powyżej 30 osób. Ostateczna recenzja na temat działalności firmy, jej zakresu i obszaru dała nam pewność, że firma zmierza w dobrym kierunku.

Fragment recenzji mówi sam za siebie:

„W ocenie ekspertów programu firma ProfiLine od samego początku swojej działalności wykazuje ogromny potencjał rozwojowy i stałą progresywność biznesową. Poszukuje i wprowadza coraz to nowe rozwiązania w zakresie technologii i zarządzania, a także w krótkich odstępach czasu pozyskuje nowych kluczowych kontrahentów.”

Podczas uroczystości, która odbyła się w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie mieliśmy okazję spotkać się z firmami, które w pozostałych kategoriach zostały licznie nagrodzone – czego również serdecznie gratulujemy. Dzięki wnikliwej ocenie przeprowadzonej przez ekspertów reprezentujących środowisko naukowe z pełną świadomością możemy kontynuować, a także doskonalić dotychczasowe działania. Daje nam to motywację do dalszych starań oraz poszerzania zaplecza merytorycznego oraz praktycznego naszego zespołu.

 

Dziękujemy !

Drugim, otrzymanym wyróżnieniem jest podziękowanie ze strony władz samorządowych gminy Lądek- Zdrój oraz burmistrza :

„Za wzorową współpracę, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a także za życzliwość i zrozumienie przy realizacji projektu budowy Przedszkola Integracyjnego z oddziałem żłobkowym w Lądku – Zdroju”.

Serdecznie dziękujemy władzom gminy za tak szczodre wyróżnienie spośród wykonawców tej inwestycji, a także pamięć i dobre słowo. Mamy nadzieję, że obecna współpraca zaowocuje na przyszłość.

 

Dziękujemy !