Producent stolarki PCV i aluminium – z 25-letnim doświadczeniem.

CzechEnglishFrenchGermanPolish

Szalejów Górny 146

woj. dolnośląskie

8:00 – 17:00

Poniedziałek – Piątek

Historia bezustannego rozwoju

ProfiLine to wiodący producent stolarki PCV i ALU  w Polsce, z historią sięgającą 1992r. Od lat osiągamy bezkonkurencyjne parametry produktów, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz ciągłemu rozwojowi technologii i kadr.

wspolpraca-rozpocznij

O firmie ProfiLine – okna, drzwi, fasady

Firma ProfiLine od 1992 roku zajmuje się produkcją stolarki PCV i ALU. Na przestrzeni lat zdobyliśmy bardzo duże uznanie Klientów, a wszystko to dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu w tworzenie doskonałych produktów z najwyższej klasy komponentów.

Inwestujemy w ciągły rozwój technologii i doskonalenie umiejętności kadry, pragnąc oferować naszym Klientom prawdziwie bezkonkurencyjną jakość produktów, a także obsługi. Nasza nowoczesna fabryka w Szalejowie Górnym wytwarza m.in.:

  • okna,
  • drzwi,
  • fasady,
  • systemy przeciwpożarowe,
  • ogrody zimowe,
  • balustrady szklane.

Obsługujemy głównie Klientów z Dolnego Śląska, naszym głównym obszarem działania są miasta takie jak Wrocław i Kłodzko.

Stolarka PCV i ALU ProfiLine – nasze atuty

Misją naszej działalności jest przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości produktów, zgodnych z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i światowymi standardami. Wytwarzana przez nas stolarka PCV i ALU cieszy się dużym uznaniem głównie ze względu na doskonałe parametry każdego produktu. Osiągamy je i utrzymujemy dzięki nowoczesnym metodom produkcji i wykwalifikowanemu personelowi oraz zaangażowaniu w ciągłe poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań.

Dbamy również o standardy obsługi, gwarantując szybki czas realizacji zamówień i kompetentną obsługę Klienta. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań i oferujemy bezpłatną wycenę oraz pomiar, a także profesjonalny montaż stolarki. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, poszerzając asortyment produktów i usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Dowiedz się więcej o ProfiLine