Historia bezustanego rozwoju

150 pracowników, 36 partnerów technologicznych oraz nowoczesny park maszynowy

Europejskie standardy. Polska produkcja.

Nieustannie dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości produktów.

ProfiLine

Producent stolarki PVC i aluminium

Firma ProfiLine od 2012 roku zajmuje się produkcją stolarki PVC i ALU. Na przestrzeni lat zdobyliśmy bardzo duże uznanie Klientów, a wszystko to dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu w tworzenie doskonałych produktów z najwyższej klasy komponentów.

Inwestujemy w ciągły rozwój technologii i doskonalenie umiejętności kadry, pragnąc oferować naszym Klientom prawdziwie bezkonkurencyjną jakość produktów, a także obsługi. Nasza nowoczesna fabryka w Szalejowie Górnym wytwarza m.in.:

Główny obszar działań

Obsługujemy Klientów z Polski oraz zagranicy. Naszym głównym obszarem działania w Polsce jest województwo dolnośląskie.

Misja ProfiLine

Europejskie standardy.
Polska produkcja.
Bezcenne doświadczenie.

Misją naszej działalności jest przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości produktów, zgodnych z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i światowymi standardami. Wytwarzana przez nas stolarka PVC i ALU cieszy się dużym uznaniem głównie ze względu na doskonałe parametry każdego produktu. Osiągamy je i utrzymujemy dzięki nowoczesnym metodom produkcji i wykwalifikowanemu personelowi oraz zaangażowaniu w ciągłe poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań.

Dbamy również o standardy obsługi, gwarantując szybki czas realizacji zamówień i kompetentną obsługę Klienta. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań i oferujemy bezpłatną wycenę oraz pomiar, a także profesjonalny montaż stolarki. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, poszerzając asortyment produktów i usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Fakty i liczby

70 +
ionicons-v5-j

Pracowników produkcji

1 lat

Doświadczenia w branży produkcyjnej

24 mc

Gwarancji na nasze wyroby

8 h

Najszybszy czas realizacji towaru na stanie

1 dni

Czas oczekiwania na gotowy i dostarczony produkt

0

Partnerów techonologicznych i dostawców