Historia bezustanego rozwoju

150 pracowników, 36 partnerów technologicznych oraz nowoczesny park maszynowy

Europejskie standardy. Polska produkcja.

Nieustannie dążymy do osiągnięcia najwyższej jakości produktów.

ProfiLine

Producent stolarki PVC i aluminium

Firma ProfiLine od 1992 roku zajmuje się produkcją stolarki PVC i ALU. Na przestrzeni lat zdobyliśmy bardzo duże uznanie Klientów, a wszystko to dzięki naszemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu w tworzenie doskonałych produktów z najwyższej klasy komponentów.

Inwestujemy w ciągły rozwój technologii i doskonalenie umiejętności kadry, pragnąc oferować naszym Klientom prawdziwie bezkonkurencyjną jakość produktów, a także obsługi. Nasza nowoczesna fabryka w Szalejowie Górnym wytwarza m.in.:

Główny obszar działań

Obsługujemy głównie Klientów z Dolnego Śląska, naszym głównym obszarem działania są miasta takie jak Wrocław i Kłodzko

Misja ProfiLine

Europejskie standardy.
Polska produkcja.
Bezcenne doświadczenie.

Misją naszej działalności jest przede wszystkim dostarczanie najwyższej jakości produktów, zgodnych z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i światowymi standardami. Wytwarzana przez nas stolarka PVC i ALU cieszy się dużym uznaniem głównie ze względu na doskonałe parametry każdego produktu. Osiągamy je i utrzymujemy dzięki nowoczesnym metodom produkcji i wykwalifikowanemu personelowi oraz zaangażowaniu w ciągłe poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań.

Dbamy również o standardy obsługi, gwarantując szybki czas realizacji zamówień i kompetentną obsługę Klienta. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań i oferujemy bezpłatną wycenę oraz pomiar, a także profesjonalny montaż stolarki. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, poszerzając asortyment produktów i usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy!

Fakty i liczby

70 +
ionicons-v5-j

Pracowników produkcji

10 lat

Doświadczenia w branży produkcyjnej

24 mc

Gwarancji na nasze wyroby

8 h

Najszybszy czas realizacji towaru na stanie

1 dni

Czas oczekiwania na gotowy i dostarczony produkt

0

Partnerów techonologicznych i dostawców

Dowiedz się więcej o ProfiLine

Współpraca

Lata międzynarodowej wspołpracy

Praca w ProfiLine

Wejdź na kolejny szczebel kariery

Partnerzy technologiczni

Zobacz partnerów i stosowane przez nas technologie

Zobacz w jaki sposób osiągamy najwyższe parametry naszych produktów

1

Oszczędność energii i kosztów

W przypadku izolacji cieplnej własnego domu nie warto iść na kompromis. Nasze okna gwarantują najwyższą efektywność energetyczną, dzięki czemu zapewniają niższe koszty ogrzewania.

Oszczędność
2
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, bez względu na sytuację

Wielu włamaniom można zapobiec przestrzegając zasady i stosując odpowiednie zabezpieczenia. Dzięki naszym oknom i drzwiom wejściowym możesz praktycznie wykluczyć ryzyko włamania.

3

Właściwości, jakie zapewniają nasze produkty

Jakie właściwości powinny posiadać idealne okna? Dowiedz się więcej na temat energooszczędności, bezpieczeństwa, wzornictwa i komfortu naszych okien i innych produktów rozmawiając z naszym przedstawicielem handlowym.

Właściwości

Wspołpraca

Rozpocznij z nami
współpracę na międzynarodowym
poziomie

We współpracy z klientami jesteśmy bardzo elastyczni, a duża część naszych wdrożeń to dedykowane rozwiązania, które wytwarzamy pod specyficzne wymagania klienta, zapewniając tym samym pełną integrację z istniejącą infrastrukturą.

Jeśli jesteś z branży budowlanej i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę zapraszamy do siedziby naszej firmy lub umów się na nami na spotkanie dzwoniąc na poniższy numer.
+48 690 657 842 biuro@profiline.com.pl