Akcesoria i inne

Koelner

Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi.

koelner-logo

Strona producenta:
www.koelnerpolska.pl

Tremco Illbruck

Firma Tremco Illbruck należy do czołówki europejskich producentów wyrobów do profesjonalnej ochrony i uszczelniania budynków, głównie w obrębie montażu okien. Nowoczesne techniki uszczelniania stolarki okiennej gwarantującej szczelność przeznaczone są dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. W Polsce, firma działa od 2000 roku, skupiając się na dostarczaniu trwałych i skutecznych rozwiązań, głównie z dziedziny montażu i uszczelniania okien, a także fasad i prac wykończeniowych.

tremco-illbruck-logo

Strona producenta:
www.illbruck.com

Metal-Plast

Głównym przedmiotem działalności firmy jest skup odpadów poprodukcyjnych ze stolarki PVC, które przetwarzane są na wysokogatunkowy regranulat stosowany do produkcji profili PVC. Firma współpracuje z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC, którym świadczy usługi w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych oraz z większością wiodących producentów profili zarówno w kraju jak i zagranicą, którzy są odbiorcami produkowanych przez nich regranulatów.

metal-plast-logo

Strona producenta:
www.metal-plast.pl