Okucia

Winkhaus

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej. Poza własnymi produktami oferuje wiele innych produktów potrzebnych przy produkcji okien i drzwi. Dla stałych klientów oferuje program do konstrukcji i kalkulacji stolarki budowlanej WH-OKNA. Wersja dealerska programu WH-OKNA w kapitalny sposób ułatwia współpracę i kontakty pomiędzy producentem a firmą sprzedającą stolarkę budowlaną.

winkhaus-logo

Strona producenta:
www.winkhaus.com

ESCO

ESCO Polska Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w sprzedaży okuć budowlanych i akcesoriów do produkcji ślusarki metalowej (okna, drzwi, fasady). Asortyment jest perfekcyjnie dostosowany do wszelkiego typu profili aluminiowych i systemów stalowych. Firma oferuje ponad 2000 różnych produktów sprawdzonych przez producentów.

esco-logo

Strona producenta:
www.esco.com.pl

Geze

GEZE GmbH jest jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa. Oferuje szeroką gamę takich wyrobów, jak drzwi automatyczne, technika drzwiowa, okucia do szkła, urządzenia do odprowadzania dymu i ciepła (RWA), systemy bezpieczeństwa,  technika okienna, urządzenia do przewietrzania.

geze-logo

Strona producenta:
www.geze.pl

DORMA

Firma oferuje swoim klientom kompleksową ofertę produktów, rozwiązań i usług w zakresie bezpieczeństwa i kontroli dostępu, jednym słowem wszystko co związane z dostępem do budynku z jednego źródła. Portfolio obejmuje systemy zamykania – od cylindrów, kluczy i zamków do w pełni elektronicznych rozwiązań dostępu, automatycznych systemów drzwiowych, a także szeroki zakres zawiasów do drzwi oraz okuć do szkła. Firma jest także liderem na rynku kluczy, maszyn do cięcia kluczy oraz przemysłu motoryzacyjnego- klucze transponderów.

dorma-logo

Strona producenta:
www.dorma.com

VBH Polska

Podstawą szerokiego wachlarza asortymentu VBH są okucia do okien i drzwi zarówno drewnianych, jak i z PVC. Jako uzupełnienie oferty proponują również: klamki okienne i komplety drzwiowe, zawiasy do okien i drzwi, zamki i rygle drzwiowe, profile i uszczelnienia, okapniki, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, farby i lakiery, akcesoria i narzędzia do montażu oraz chemię budowlaną

vbh-logo

Strona producenta:
www.vbh.pl

CDA Akcesoria

CDA Polska od 2003 roku dostarcza na polski i europejski rynek okucia do szkła hartowanego a także produkty i rozwiązania systemowe dla szkła w budownictwie. Firma posiada obszerny magazyn elastycznie powiązany z zapleczem produkcyjnym, gdzie przygotowywane są m.in. gotowe do montażu systemy składano przesuwne do parkingu, listwy montażowe do paneli stałych i paneli drzwiowych. Sprawnie zorganizowana obsługa logistyczna umożliwia dostawę towaru do klienta w ciągu 48h.

cda-akcesogia-logo

Strona producenta:
www.cdapolska.pl

Klamki i otwieranie

WALA

Oferta firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych. Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu.
Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

wala-logo

Strona producenta:
www.wala.pl

ASSA ABLOY

ASSA ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Posiada wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz zabezpieczenia hotelowe. Technologia Aperio® pozwala na efektywną kosztowo integrację standardowych drzwi z systemem kontroli dostępu. Czytniki iCLASS SE™ są częścią otwartego ekosystemu kontroli dostępu nowej generacji opartego na technologii Secure Identity Object™. ABLOY® PROTEC2 CLIQ pozwala na wzmocnienie zabezpieczenia zamka poprzez zastosowanie elektronicznego szyfrowania. Ponadto oferuje pełną gamę samozamykaczy wierzchnich oraz ukrytych, z ramieniem standardowym oraz ramieniem ślizgowym, do drzwi jedno i dwuskrzydłowych.

assa-abloy-logo

Strona producenta:
www.assaabloy.com.pl