Szyby

AGC

AGC Glass Europe produkuje, przetwarza i dystrybuuje szkło płaskie, do zastosowań budowlanych (szklenie zewnętrzne i wewnętrzne szkło dekoracyjne), motoryzacyjnych (oryginalne i zamienne szyby) i solarnych sektorów. Jest to europejski oddział AGC Glass, światowego lidera produkcji szkła płaskiego.

agc-logo

Strona producenta:
www.agc-yourglass.com

Pilkington

Marka Pilkington to część japońskiego koncernu NSG Group.
NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych, działającym w dwóch podstawowych sektorach: motoryzacyjnym oraz w obszarze szkła technicznego i architektonicznego, które obejmują szkło i produkty szklane do budynków nowych i poddawanych renowacji, szeroką gamę produktów o wartości dodanej, a także zaawansowane produkty dla technologii informatycznych i komunikacyjnych, zastosowań technicznych i energetyki słonecznej.

pilkington-logo

Strona producenta:
www.pilkington.com

Effect Glass

Effect Glass S.A. to producent wysokiej jakości szyb zespolonych oraz szkła hartowanego, wykorzystuje podczas produkcji szkło najbardziej renomowanych na świecie koncernów, m.in.: Pilkington, Saint-Gobain, Guardian, AGC. Wytwarzane przez Effect Glass S.A. produkty firmowane są marką EFFECTOR

effect-glass

Strona producenta:
www.effectglass.eu

Okna dachowe

ROTO

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Konstruuje i produkuje innowacyjne, najwyższej jakości produkty nastawione na oszczędzanie energii oraz zapewnienie komfortu na poddaszu.

roto-logo

Strona producenta:
www.roto-frank.com

Okpol

OKPOL to polska firma z ponad 24-letnim doświadczeniem w produkcji okien i wyłazów dachowych. W ofercie firmy znajdują się okna dachowe zarówno w stolarce PVC jak i drewnianej.

okpol-logo

Strona producenta:
www.okpol.pl