Wentylacja

Brookvent

BROOKVENT posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej. Firma jest pionierem w produkcji nawiewników okiennych w Wielkiej Brytanii – od lat 8o-tych konsekwentnie poszerza ofertę penetrując coraz to nowsze rynki zagraniczne. Jest liderem w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do wentylacji mechanicznej oraz wysokiej jakości systemów wentylacji okiennej. BROOKVENT stawia na rozwój – nie ustaje w inwestycjach w innowacyjne, proekologiczne rozwiązania, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym oraz budynkach użyteczności publicznej.
Stosowanie energooszczędnych systemów wentylacji mechanicznej oraz okiennej, gwarantuje komfort codziennego użytkowania oraz zapewnia zdrowe warunki do życia.

brookvent-logo

Strona producenta:
www.brookvent.com

AERECO

Firma AERECO, wynalazca wentylacji HIGROsterowanej, wciąż rozwija innowacyjne rozwiązania systemowe dla budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Skupiając się na kluczowym parametrze – modulacji wielkości strumieni powietrza w zależności od potrzeb – firma gwarantuje pełne zaspokojenie potrzeb jakości powietrza w pomieszczeniach oraz gwarantuje najwyższą efektywność energetyczną budynku.

Na ofertę AERECO składają się różnorodne elementy wentylacyjne znajdujące zastosowanie w prostych i skomplikowanych systemach od wentylacji naturalnej, poprzez mechaniczną po hybrydową.

aereco-logo

Strona producenta:
www.aereco.com.pl