Usługi

Kompleksowość usług jest naszą mocną stroną
Informacje dotyczące montażu oraz bezpłatnych pomiarów stolarki okienno-drzwiowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Konsultacje

Określenie potrzeb, to pierwszy krok. Zapewniamy konsultacje z naszymi ekspertami w celu określenia założeń. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią szczegółową, niestandardową wycenę projektu na podstawie Twoich specyfikacji.

Bezpłatne pomiary

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań, dlatego nasi doradcy służą pomocą przy doborze odpowiedniej stolarki oraz akcesoriów skrojonych indywidualnie dla każdego. Dotyczy to zarówno nowych przedsięwzięć, jak i wymiany stolarki już istniejącej. Bezpłatne pomiary i konsultacje są niezobowiązujące, a z pewnością pomogą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji.

Projekt

Nasi projektanci stworzą projekt techniczny oraz wizualny, który będzie w kolejnym kroku produkowany.

Montaż

Technologii montażu okien jest wiele, natomiast sposobów wykonania tylko dwa – prawidłowy i nieprawidłowy. Nawet najwyższej jakości stolarka może stracić swoje właściwości w wyniku niepoprawnie wykonanego montażu. Należy również pamiętać, iż poprawny montaż jest jednym z warunków nabycia praw gwarancyjnych. Dlatego też zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy w zakresie montażu stolarki okienno-drzwiowej. Prace montażowe wykonuje nasza wyspecjalizowana i doświadczona grupa pracowników działająca w ramach firmy od wielu lat.

Zobacz w jaki sposób osiągamy najwyższe parametry naszych produktów

1

Oszczędność energii i kosztów

W przypadku izolacji cieplnej własnego domu nie warto iść na kompromis. Nasze okna gwarantują najwyższą efektywność energetyczną, dzięki czemu zapewniają niższe koszty ogrzewania.

Oszczędność
2
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, bez względu na sytuację

Wielu włamaniom można zapobiec przestrzegając zasady i stosując odpowiednie zabezpieczenia. Dzięki naszym oknom i drzwiom wejściowym możesz praktycznie wykluczyć ryzyko włamania.

3

Właściwości, jakie zapewniają nasze produkty

Jakie właściwości powinny posiadać idealne okna? Dowiedz się więcej na temat energooszczędności, bezpieczeństwa, wzornictwa i komfortu naszych okien i innych produktów rozmawiając z naszym przedstawicielem handlowym.

Właściwości

Wspołpraca

Rozpocznij z nami
współpracę na międzynarodowym
poziomie

We współpracy z klientami jesteśmy bardzo elastyczni, a duża część naszych wdrożeń to dedykowane rozwiązania, które wytwarzamy pod specyficzne wymagania klienta, zapewniając tym samym pełną integrację z istniejącą infrastrukturą.

Jeśli jesteś z branży budowlanej i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę zapraszamy do siedziby naszej firmy lub umów się na nami na spotkanie dzwoniąc na poniższy numer.
+48 690 657 842 biuro@profiline.com.pl