Usługi

Kompleksowość usług jest naszą mocną stroną
Informacje dotyczące montażu oraz bezpłatnych pomiarów stolarki okienno-drzwiowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Konsultacje

Określenie potrzeb, to pierwszy krok. Zapewniamy konsultacje z naszymi ekspertami w celu określenia założeń. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią szczegółową, niestandardową wycenę projektu na podstawie Twoich specyfikacji.

Bezpłatne pomiary

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rozwiązań, dlatego nasi doradcy służą pomocą przy doborze odpowiedniej stolarki oraz akcesoriów skrojonych indywidualnie dla każdego. Dotyczy to zarówno nowych przedsięwzięć, jak i wymiany stolarki już istniejącej. Bezpłatne pomiary i konsultacje są niezobowiązujące, a z pewnością pomogą uniknąć nieprzewidzianych sytuacji.

Projekt

Nasi projektanci stworzą projekt techniczny oraz wizualny, który będzie w kolejnym kroku produkowany.

Montaż

Technologii montażu okien jest wiele, natomiast sposobów wykonania tylko dwa – prawidłowy i nieprawidłowy. Nawet najwyższej jakości stolarka może stracić swoje właściwości w wyniku niepoprawnie wykonanego montażu. Należy również pamiętać, iż poprawny montaż jest jednym z warunków nabycia praw gwarancyjnych. Dlatego też zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy w zakresie montażu stolarki okienno-drzwiowej. Prace montażowe wykonuje nasza wyspecjalizowana i doświadczona grupa pracowników działająca w ramach firmy od wielu lat.