Producent stolarki PVC i aluminum z 10-letnim doświadczeniem w branży

System ścianek wewnętrznych LOFT

Najważniejsze informacje

System przeszkleń loftowych powstał z myślą o przestrzeniach codziennego życia, gdzie światło odgrywa kluczową rolę. Dzięki produktom tej serii możemy cieszyć się pięknym designem, prostotą oraz funkcjonalnością w naszym
mieszkaniu. Oprócz zastosowania domowego, przeszklenia loftowe znakomicie prezentują się także w przestrzeniach gastronomicznych, handlowych czy hotelowych. Różnorodność produktów tej kolekcji pozwala na dobranie idealnego rozwiązania, które z radością wykonamy z dokładnością do każdego milimetra. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości wypełnień szklanych pozwalających na uzyskanie zarówno intymnej przestrzeni, jak również otwartej, pełnej życia i światła.

Specyfikacja techniczna:

System ścianek loftowych wykonany jest z solidnej stalowej ramy oraz szklanego wypełnienia. Ścianki montowane są bezpośrednio do podłogi oraz sufitu przy pomocy kołków montażowych. Ścianki są kompatybilne z wszystkimi drzwiami z serii przeszklenia loftowe.

Ścianki

System ścianek loftowych to połączenie prostoty oraz funkcjonalności. System oferuje szeroką gamę produktów o niemal dowolnych wymiarach.
Każdy projekt ścianki może mieć zupełnie inny charakter dzięki możliwości zastosowania różnych grubości profili, wypełnień szklanych oraz podziałów
szprosami. Ścianki loftowe są kompatybilne z wszystkimi rodzajami drzwi z tej serii, co pozwala na tworzenie niezliczonych konfiguracji.

 

Drzwi zawiasowe

Drzwi zawiasowe, dzięki swojej prostocie i elegancji są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż zwykłe drzwi. Dzięki różnym rodzajom szkła do wyboru, drzwi mogą stać się wysublimowanym filtrem dla światła,
powodując jego rozproszenie w obydwu pomieszczeniach. W ten sposób drzwi stają się elementem, który wizualnie łączy, a nie dzieli, pozostawiając jednak poczucie bezpieczeństw.

 

Drzwi pivotowe

Drzwi pivotowe odznaczają się nie tylko eleganckim wyglądem, ale także doskonałą funkcjonalnością. Dzięki obrotowemu systemowi, który zastępuje tradycyjny zawias, skrzydło drzwi zyskuje nieograniczoną swobodę w otwieraniu w obydwu kierunkach. Brak konieczności zastosowania ościeżnicy powoduje, że system charakteryzuje się dużą lekkością wizualną.

Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne to rozwiązanie cenione przede wszystkim za jego wysoką funkcjonalność połączoną z pięknym minimalistycznym designem. Możliwość gładkiego otwierania i zamykania skrzydeł
drzwi czyni z nich zarówno element łączący pomieszczenia, jak i dzielący je, w zależności od aktualnej potrzeby. System drzwi przesuwnych sprawdza się też doskonale w małych pomieszczeniach, gdzie nie jest możliwe zastosowanie drzwi otwieranych po łuku.

Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe to produkt, który pozwala na stworzenie elastycznej przestrzeni. Dzięki bardzo prostemu systemowi składania drzwi, obsługa tego typu przeszklenia jest wyjątkowo prosta
i pozwala na szybkie dostosowanie stopnia ich otwarcia do aktualnych potrzeb. Prostota i piękno tego rozwiązania sprawia, że pomieszczenia zyskują na elegancji, a zarazem funkcjonalności.

 

 

Pliki do pobrania

Zobacz parametry techniczne, charakterystykę systemu oraz dodatkowe informacje o produkcie.
Ulotki systemowe
Loft

Realizacje z zastosowaniem
systemu System ścianek wewnętrznych LOFT

Brak powiązanych realizacji.

Kolorystyka
produktu System ścianek wewnętrznych LOFT

Kolorystyka

Nadaj swojemu budynkowi osobisty charakter i uczyń go wyjątkowym!

Niepowtarzalny, indywidualny i piękny charakter.

W ciągu ostatnich lat obserwuje się wyraźną zmianę sposobu postrzegania architektury. Jest to szczególnie widoczne w dążeniu do wykorzystania w projektach budynków produktów umożliwiających nadanie im wyjątkowego i spersonalizowanego charakteru.   Oprócz kształtu, duży wpływ na estetykę stolarki ma jej kolor. Jest to element fascynacji zarówno klientów indywidualnych, jak i osób ją projektujących. Kolor oraz struktura nadają indywidualny akcent projektowym budynkom. Bezsprzecznie najlepsze projekty architektoniczne cechuje idealna harmonia formy oraz materiału.

Szukaj
produktów właściwości realizacji ofert pracy

Umów się na bezpłatną konsultację

Skontaktuj się bezpośrednio z Przedstawicielem Handlowym ProfiLine, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Chcesz omówić inny temat?

Damian Lazarowicz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Magdalena Zadrożna-Gwóźdź
Specjalista ds. Obsługi Klienta

Chcesz omówić inny temat?

System
System ścianek wewnętrznych LOFT
No data was found

Szanowni Klienci i dostawcy!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 01.11.2023 do 05.11.2023 r. nasza firma będzie nieczynna.

 

Serdecznie zachęcamy do składania zamówień z wyprzedzeniem.

Dane kontaktowe do działu sprzedaży:

+48 690 657 842
+48 74 660 48 48
biuro@profiline.com.pl

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00