Bramy garażowe, parapety, rolety i inne 


W naszej ofercie poza oknami i drzwiami z PVC i aluminium znajdziesz także wysokiej jakości produkty do 

Parapety

Parapety SOFTLINE o zaokrąglonym kształcie zapewniają optymalny odpływ wody poza płaszczyznę elewacji, co uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń. Wykonane ze stopów aluminium pozwalających na stosowanie różnorakich struktur, kolorów i efektów malowania np. odwzorowanie wyglądu drewna.
Dzięki takim możliwościom kolorystycznym wygląd elementu można dopasować do elewacji budynku, okna, otoczenia i stylu architektury. Duża gama szerokości umożliwia indywidualny dobór.

Rolety

Rolety zewnętrzne zapewniają poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Zaletą ich jest również redukcja kosztów energii – stanowią ochronę przed słońcem oraz szczelną barierę dla zimna.

Posiadamy w naszej ofercie zróżnicowane systemy rolet zewnętrznych, zarówno dla budynków nowo powstających jak i tych, w których okna zostały już zamontowane. Uniwersalne systemy umożliwiają montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą.

Okiennice

System okiennic Eclipse 33 stanowi element dekoracyjny, który podkreśla każdą elewację i sprawia, że budynek nabiera indywidualnego charakteru. Okiennice te są alternatywą dla dostępnych na rynku okiennic drewnianych. Okiennice dostępne są w dwóch wersjach – z lamelami stałymi oraz panelowe. Okiennice zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz
gwarantują prywatność osób przebywających wewnątrz budynku.

Bramy garażowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór bram garażowych przeznaczonych zarówno do budownictwa mieszkaniowego jaki i bramy przemysłowe. Współpracujemy z wiodącymi na rynku producentami Novoferm oraz Hormann.

Drzwi harmonijkowe

Drzwi harmonijkowe, to rozwiązanie przydatne zarówno w zabudowie wewnętrznej jak i zewnętrznej. Przy zabudowie wewnętrznej pozwala na podział pomieszczeń na wydzielone strefy. Daje możliwość systemowego otwarcia dużych przestrzeni oraz oddzielenia pomieszczeń bez konieczności wprowadzania dodatkowych elementów zabierających cenną przestrzeń.

Przy zastosowaniu izolacji termicznej świetnie sprawdza się np. przy zabudowie ogrodów zimowych,
z możliwością uzyskania bardzo dużych przestrzeni po złożeniu drzwi w okresie letnim.