Panele drzwiowe wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne

Wypełnienia drzwiowe poza funkcją estetyczną, chronią Cię przed wiatrem, deszczem, zimnem i hałasem. Dlatego tak ważne jest, aby były one wykonane z materiałów, które zapewnią Ci wytrzymałość, trwałość i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Nowoczesne panele drzwiowe

Wybierz jedno z trzech wypełnień, które najlepiej oddają twój charakter

Wypełnienia drzwi z aluminium o niejednym obliczu

Wypełnienia drzwiowe z aluminium zapewniają bardzo wysoki poziom izolacji akustycznej i termicznej. Mogą być one stosowane zarówno do modernistycznych lokali, jak również do tradycyjnych projektów. Różnorodność wyboru linii i wykończenia daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki

Panele drzwiowe z PVC mogą być wzbogacone różnego rodzaju szkłem oraz ramkami ornamentowymi. Warstwa powierzchniowa płyt PVC jest pokryta wysokiej jakości foliami lub lakierami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV co przekłada się na długie lata użytkowania.

Naturalne wypełnienie to inwestycja w styl, elegancję i ekologię

Wypełnienia naturalne to wyjątkowe panele drzwiowe, w których modele drzwi wykonane są z zastosowaniem naturalnych surowców takich jak np. kamienia naturalnego, spieku kwarcowego, betonu architektonicznego i szkła. Znajdź harmonię ze środowiskiem dzięki naszym drzwiowym wypełnieniom z naturalnych materiałów.

Porozmawiaj ze specjalistami od paneli drzwiowych

Poznaj naszych specjalistów z działu aluminium, którzy pomogą Ci dobrać idealne okna do twojego domu.

Marcin Hartleb
Kosztorysant